Głowa ramiona kolana pięty – Piosenka dziecięca

Piosenka dziecięca Głowa ramiona kolana pięty to idealna piosenka dla dzieci do zabaw ruchowych z Twoim dzieckiem. Śpiewajcie tą piosenkę, tańczcie, uczcie się ze swoim malcem nowych słów. Świetny przebój z dzieciństwa. Nauka części ciała i mówienia nigdy nie była taka łatwa i przyjemna. Z tą piosenką Twoje dziecko szybko nauczy się pokazywać poszczególne części ciała oraz je wymawiać. Wyśmienita zabawa dla mamy, taty, syna i córki, słowem… dla całej rodziny Najlepszy przebój dla dzieci, piosenka, nauka mówienia i gimnastyka dla dzieciaków w jednym.

Nauka części ciała, a przy tym dobra zabawa! Wymyśl razem ze swoim maluchem układ taneczny i spędzajcie wspólnie czas. Idealnie nadaję się do gimnastyki na świeżym powietrzu, nauczcie się prostego tekstu i dajcie się ponieść wyobraźni.

Piosenka sprawdzi się na przyjęciach urodzinowych, a nawet do snu. Muzyka otwiera dzieci na świat i rozbudza poczucie estetyki, a także rozwija słuch muzyczny już od najmłodszych lat. Zapraszamy całą rodzinę do wspólnego śpiewania, tańczenia i nauki tekstu! Wyśmienita zabawa dla dzieci w każdym wieku.

 

A gimnastyka dobra sprawa
Dla nas wszystkich to zabawa
Ręce w gore i w przód i w bok
Skok do przodu, w górę skok.

Głowa, ramiona, kolana pięty
Kolana, pięty, kolana, pięty
Głowa, ramiona, kolana, pięty
Oczy, uszy, usta, nos.

Głowa, ramiona, kolana pięty
Kolana, pięty, kolana, pięty
Głowa, ramiona, kolana, pięty
Oczy, uszy, usta, nos.