Generator białego szumu

Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Generator białego szumu wytwarza dźwięk, który uśpi każde dziecko. Biały szum jest uwielbiany przez dzieci na całym świecie. Maluchy przepadają za tym dźwiękiem, ponieważ przypomina im on chwile spędzone w brzuszku mamy. Czują się więc przy nim bardzo bezpiecznie i szybko zasypiają. Odgłos ten towarzyszy maluszkom przez całą noc. Dba o ich sen oraz zagłusza wszelkie obce dźwięki dochodzące z otoczenia, dzięki czemu dziecko nie wybudza się w nocy. 

Biały szum jest wskazany także dla osób dorosłych, które cierpią na bezsenność. Szum z generatora wspaniale relaksuje, wycisza i w efekcie błyskawicznie usypia. Sen przy takich dźwiękach jest bardzo spokojny, zdrowy, głęboki i nieprzerwany. Dodatkowo wspaniale odpręża zarówno ciało, jak i umysł. Zalecany dla osób mających problemy ze snem.

Funkcje generatora szumu  

:) Usypianie - biały szum uśypia w kilka minut 

:) Uspokojenie - biały szum działa bardzo kojąco, dzięki czemu każdy bardzo szybko się przy nim uspokoi 

:) Wyciszenie - dźwięk ten momentalnie wycisza, relaksuje i uspokaja 

:) Koncentracja - osoba słuchająca szumu skupia całą swoją uwagę na słyszanym dźwięku, dzięki czemu nie rozproszą jej żadne inne dźwięki  

Jak działa generator szumu? 

Generator uruchamia się przy pomocny przycisku znajdującego się na górze urządzenia. Po naciśnięciu włącza się szum. Po upływie 40 minut szum bardzo łagodnie się wycisza i przechodzi automatycznie na 3 godzinny czas uśpienia. W tym czasie aktywna jest funkcja NOIS sensor. 

Przytrzymując przycisk włączania przez około 5 sekund zostaje pominięty 40 minutowy szum i aktywuje się funkcja czuwania, która uruchomi się po usłyszeniu płaczu dziecka. 

Jeżeli podczas 3 godzinnego czuwania urządzenie wykryje płacz dziecka, to uruchomi szum na kolejne 20 minut. Po tym czasie znów przejdzie w tryb 3 godzinnego czuwania. 

Dane generatora 

Wysokość: 2,6 cm

Średnica: 7 cm 

Zasilany trzema bateriami paluszek AAA 

Natężenie szumu poniżej 60 dB 

24 miesiące gwarancji 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl