Whisbear - Szumiący Miś - Szumiące zabawki dla dzieci

Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Whisbear - Szumiący Miś - Szumiące zabawki dla dzieci

Szumiący miś Whisbear to zabawka, która szybko uspokaja maluszka i pomaga mu zasnąć w niewiarygodnie szybkim czasie. Szumiące zabawki dla dzieci to rewelacyjne rozwiązanie na szybki i głęboki sen dziecka. Dźwięk emitowany z maskotki to różowy szum, który przypomina maluszkowi odgłosy słyszane w łonie matki. Dziecko czuje się więc przy nich bezpiecznie i bardzo szybko zasypia. Whisbear bardzo szybko uspokaja płaczące dziecko. Maluszek wycisza się przy szumie w zaskakująco szybkim czasie. Szumiące maskotki uwielbiane są przez dzieci na całym świecie. To doskonała pomoc dla rodziców i niezastąpiona niania. Przy szumiącym misiu Twoje dziecko szybko nauczy się samodzielnego zasypiania.

Szumiący miś z funkcją czujnika płaczu 

CRYsensor to funkcja, dzięki której Twoje dziecko będzie mogło ponownie zasnąć po przebudzeniu. Jak działa czujnik płaczu? Szumiący miś to inteligentne rozwiązanie, które czuwa nad sen dziecka. Różowy szum włączy się, gdy usłyszy płacz dziecka. Włączony Whisbear będzie emitował różowy szum przez 40. Po tym czasie włącza się funkcja czuwania, która uruchomi urządzenie szumiące na kolejne 20 min jeżeli usłyszy płacz maluszka. Dzięki temu maluszek będzie mógł szybko ponownie zasnąć. 

Czy Whisbear jest bezpieczny? 

Szumiący miś Whisbear otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, jako produkt pomocny dla dzieci mających problemy z zasypianiem. Jest bezpieczny dla dziecka pod względem ogólnym, rozwojowym oraz zdrowotnym. Wszystkie maskotki Whisbear przechodzą badania oraz proces certyfikacji zgodny z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w danym kraju. Zabawki Whisbear posiadają dożywotnią gwarancję. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl