Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

3 szumy uśpią niemowlaka w 3 minuty szum deszczu w lesie - śpiew ptaków - szum wiatru
3 szumy uśpią niemowlaka w 3 minuty szum deszczu w lesie - śpiew ptaków - szum wiatru

3 szumy uśpią niemowlaka w 3 minuty

Czy wiesz że szum deszczu w lesie, szum wiatru oraz śpiew ptaków to dźwięki, które pomogą zasnąć Twojemu dziecku? Tak to prawda! 3 szumy uśpią niemowlaka w 3 minuty! Nie od dziś wiadomo, że deszcz do snu dla dzieci to doskonały usypiacz. Jeżeli Twoje dziecko nie chce spać w nocy i bardzo marudzi to proponowane dźwięki usypiające dzieci na pewno to zmienią. Naturalny usypiacz dzieci taki jak szum natury dla dziecka to zdecydowanie najlepszy sposób na bezsenność. Padający deszcze w lesie do snu jest znany ze swojej skuteczności przy usypianiu maluchów! Już dziś możesz przekonać się, że to prawda! Wsłuchaj się w biały szum do usypiania dzieci, a Twoje dziecko prześpi calutką noc :).

Szum deszczu w lesie - Śpiew ptaków - Szum wiatru

Dlaczego usypiający szum dla dziecka jest taki skuteczny? Szum deszczu w lesie, śpiew ptaków i szum wiatru to doskonale skomponowana melodia, która od lat pomaga rodzicom w uśpieniu maluchów. Dźwięki do spania dla dzieci mogą być naprawdę różne, ale deszcz do spania dla dzieci, a także biały szum dla niemowląt to jeden z najlepszym wyborów! 3 szumy uśpią niemowlaka w 3 minuty! Przekonaj się, że to naprawdę możliwe! Odgłosy deszczu dla dzieci mogą znacznie polepszyć jakość snu Twojego dziecka. Dodatkowo szum do spania dla niemowląt pomoże mu w pełnej relaksacji. Dlatego nie zwlekaj, włącz deszcz do usypiania dzieci, a dziecko zacznie przesypiać każdą noc bez problemu.

  

Przeczytaj także poprzedni wpis „Biały szum wodospadu, który usypia dziecko - Wycisz dziecko przed snem w 4 minuty.. i dziecko śpi!". 

Serdecznie polecamy nasz kanał na Youtube.

Zobacz także 12-godzinną wersję tego wideo „Jak wyciszyć niemowlę przed snem? Usypianie dziecka w 5 minut - Szum deszczu i śpiew ptaków".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl