Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak rozpoznać i rozwijać talent u dziecka?
Mama z córką podczas plastycznych zajęć kreatywnych

Każde dziecko jest wyjątkowe, a jego talent zasługuje na rozwój. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, który pokazuje, jak przez obserwację, motywację i wsparcie możesz pomóc Twojemu dziecku rozkwitnąć i osiągnąć sukces.

czytaj całość »
Jak rozpoznać, że dziecko jest przebodźcowane?
Jak rozpoznać, że dziecko jest przebodźcowane?

Twoje dziecko spędza zbyt wiele czasu przed urządzeniami elektrycznymi i narażone jest na tysiące bodźców z otoczenia? Być może narażone jest na przebodźcowanie. Dowiedz się jak objawia się przebodźcowanie u dziecka oraz jak pomóc przebodźcowanemu dziecku. 

czytaj całość »
QUIZY dla dzieci, które bawią i uczą!
dziewczynka trzymająca tablet, rozwiązująca zagadki interaktywne

Zobacz, jak łatwo Twoje dziecko może uczyć się o świecie w fascynujący i interaktywny sposób! Przeczytaj dalej i odkryj, jak nasze quizy mogą przemienić codzienną zabawę w pełną przygód podróż edukacyjną.

czytaj całość »
Nauka angielskiego dla dzieci
Nauczycielka, która uczy dziewczynkę angielskiego, trzymająca książkę w dłoni

Przygoda z angielskim od najmłodszych lat - dlaczego to tak ważne? Przeczytaj dalej aby odkryć tajniki nauki angielskiego dla dzieci i otworzyć drzwi do nowych możliwości maluchów!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl