Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dzień matki, czyli najbardziej wyjątkowe święto w roku
Mama z synem, która otrzymuje kwiaty

Przeczytaj artykuł dotyczący najbardziej wyjątkowego święta w całym roku! Skąd wzięło się święto mam, kiedy wypada Dzień Matki i jakie są sposoby na obchodzenie Dnia Matki? Odpowiedzi na te oraz inne bardzo ważne pytania odnajdziesz w tym artykule! Dowiedz się właśnie teraz!

czytaj całość »
Jak kształtować poczucie własnej wartości u dzieci?
mama tańczy z córkami, kobieta ćwiczy z dziewczynkami, szczęśliwa matka z dziećmi

Chcesz ukształtować w dziecku odpowiednie poczucie własnej wartości, ale nie do końca wiesz jak to zrobić? Sposób w jaki rodzice traktują dzieci ma ogromny wpływ na ich samoocenę  i poczucie własnej wartości. W tym artykule dowiesz się co zrobić, aby wzbudzić w dziecku poczucie własnej wartości. 

czytaj całość »
Rodzice kiedyś vs rodzice teraz
dzieci dawniej, rodzice bawią się z dziećmi, wesoła rodzina

Rodzicielstwo to z pewnością jedno z najtrudniejszych zadań w życiu. Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka dlatego wychowuje je względem pewnych schematów, które na przestrzeni czasu uległy zmianie. Dowiedz się jak dawniej wychowywano dzieci oraz jak obecnie wychowuje się dzieci. 

czytaj całość »
50 KULTOWYCH TEKSTÓW Z DZIECIŃSTWA
Dzieci wspinają się na drzewo, zabawy dzieci, dzieci bawią się w lesie

Gdy wracasz wspomnieniami do swojego dzieciństwa przypominają Ci się kultowe teksty, których używałeś bawiąc się z rówieśnikami? Pamiętasz je wszystkie? Przeczytaj ten artykuł i zobacz, czy właśnie tych tekstów używałeś.

czytaj całość »
Genialne lifehacki dla mam
zapracowana matka, matka z dzieckiem, kobieta pije kawę podczas noszenia dziecka

Jesteś mamą i szukasz sprawdzonych sposobów, które ułatwią Ci funkcjonowanie całego domu? W tym artykule poznasz najlepsze lifehacki dla mam, które z pewnością usprawnią Twoja organizację macierzyństwa, dzięki czemu znajdziesz więcej czasu dla siebie i swoich bliskich. 

czytaj całość »
Pierwsza miesiączka – jak rozmawiać z dziećmi?
matka rozmawia z córką, matka trzyma córkę za ręce, matka z córką

Pierwsza miesiączka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej dziewczynki. Niezwykle istotne jest, aby przed pierwszą miesiączką dziewczynka była już po rozmowie z rodzicem, który uświadomi jej co to jest miesiączka i jak przebiega. W tym artykule dowiesz się jak rozmawiać z dzieckiem o pierwszej miesiączce. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl