Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak rozpoznać i rozwijać talent u dziecka?
Mama z córką podczas plastycznych zajęć kreatywnych

Każde dziecko jest wyjątkowe, a jego talent zasługuje na rozwój. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, który pokazuje, jak przez obserwację, motywację i wsparcie możesz pomóc Twojemu dziecku rozkwitnąć i osiągnąć sukces.

czytaj całość »
Jak rozpoznać, że dziecko jest przebodźcowane?
Jak rozpoznać, że dziecko jest przebodźcowane?

Twoje dziecko spędza zbyt wiele czasu przed urządzeniami elektrycznymi i narażone jest na tysiące bodźców z otoczenia? Być może narażone jest na przebodźcowanie. Dowiedz się jak objawia się przebodźcowanie u dziecka oraz jak pomóc przebodźcowanemu dziecku. 

czytaj całość »
QUIZY dla dzieci, które bawią i uczą!
dziewczynka trzymająca tablet, rozwiązująca zagadki interaktywne

Zobacz, jak łatwo Twoje dziecko może uczyć się o świecie w fascynujący i interaktywny sposób! Przeczytaj dalej i odkryj, jak nasze quizy mogą przemienić codzienną zabawę w pełną przygód podróż edukacyjną.

czytaj całość »
Nauka angielskiego dla dzieci
Nauczycielka, która uczy dziewczynkę angielskiego, trzymająca książkę w dłoni

Przygoda z angielskim od najmłodszych lat - dlaczego to tak ważne? Przeczytaj dalej aby odkryć tajniki nauki angielskiego dla dzieci i otworzyć drzwi do nowych możliwości maluchów!

czytaj całość »
Jak wybrać imię dla dziecka?
Jak wybrać imię dla dziecka?

Imię dla dziecka może być inspiracją, tradycją lub osobistym wyborem. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jakie czynniki warto brać pod uwagę przy wyborze imienia dla dziecka! 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl