Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak nazywać intymne części ciała dziecka?
Jak nazywać intymne części ciała dziecka?

Często nie wiesz jak odpowiednio nazwać intymne części ciała, gdy dziecko pyta Cię czym różni się chłopczyk od dziewczynki? Temat części intymnych jest często unikany przez rodziców przez co dziecko pozostaje bez odpowiedzi na swoje pytania. W tym artykule dowiesz się jak nazwać intymne części ciała dziecka. 

czytaj całość »
Obalamy 17 popularnych mitów na temat ciąży
Obalamy 17 popularnych mitów na temat ciąży

Przez wiele lat powstało mnóstwo mitów na temat ciąży. Wiele osób twierdzi, że kobieta w ciąży nie powinna farbować włosów, robić badania USG, czy latać samolotem. Jak to zatem jest z tymi mitami? W tym artykule obalamy 17 najpopularniejszych mitów związanych z ciążą, dzięki którym poznasz prawdę na temat ciążowych mitów. 

czytaj całość »
CZEGO NIE MÓWIĆ KOBIECIE W CIĄŻY: 23 ZAKAZANYCH ZDAŃ
Czego nie mówić kobiecie w ciąży? 23 zdania

Kobieta w ciąży nie zawsze chce wysłuchiwać od bliskich, a tym bardziej od obcych osób intymnych pytań dotyczących przebiegu i rozwiązania ciąży. Poznaj 23 zakazane zdania, których nie mówić do kobiety w ciąży. Żadna kobieta będąca przy nadziei nie chciałaby usłyszeć tych pytań jeżeli nie łączy Was bliska relacja.

czytaj całość »
Ciastoterapia, czyli idealny przepis na wspieranie rozwoju dziecka
Ciastoterapia, czyli idealny przepis na wspieranie rozwoju dziecka

Chcesz wiedzieć jak aktywnie spędzić czas z dzieckiem i jednocześnie wspierać jego prawidłowy rozwój? Ciastoterapia będzie do tego idealna. Wspólne pieczenie to nie tylko świetna zabawa, ale także aktywność, które doskonale rozwinie zmysły Twojego maluszka, a także zajecie, które zbliży Was do siebie. 

czytaj całość »
Zimowe zabawy z dziećmi w domu
Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Nie masz pomysłu na zimowe zabawy z dziećmi w domu? W tym artykule znajdziesz najlepsze pomysły na aktywne i kreatywne zabawy z dziećmi w zimowy wieczór. Nasza kreatywność nie ma granic, zatem do dzieła :). 

czytaj całość »
17 pomysłów na zimowe zabawy na śniegu z dziećmi
17 pomysłów na zimowe zabawy na śniegu z dziećmi

Nadeszła zima, a Ty nie masz pomysłu na zimowe zabawy z dziećmi? W tym artykule znajdziesz aż 17 pomysłów na zimowe zabawy na świeżym powietrzu z dziećmi. Znajdziesz tutaj te najpopularniejsze zimowy zabawy takie jak lepienie bałwana, ale poznasz także inne świetne pomysły na zabawę z dziećmi na śniegu. 

czytaj całość »
Jak pomóc dziecku z ADHD?
Jak pomóc dziecku z ADHD?

Wielu rodziców zastanawia się jak pomóc dziecku z ADHD! Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak postępować z taką pociechą to konieczne przeczytaj przygotowany artykuł. 

czytaj całość »
Jak nauczyć dziecko czytać?
Jak nauczyć dziecko czytać?

Czy Twoje dziecko ma spore problemy z czytaniem? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj rekomendowane metody nauki czytania dla Twojej pociechy, które na pewno mu pomogą! 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl