Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

[4K] Najlepszy szum morza dla dzieci - Dźwięk fal nad morzem - Łagodny szum morza do snu dla dzieci
[4K] Najlepszy szum morza dla dzieci - Dźwięk fal nad morzem - Łagodny szum morza do snu dla dzieci

Dźwięk fal nad morzem 

Najlepszy szum morza dla dzieci to ten, który uśpi nawet najbardziej pobudzonego maluszka. Taki właśnie jest szum, który przygotowaliśmy - swoją łagodnością i głębią potrafi uspokoić płaczące niemowlaki i pomóc im zasnąć. Delikatny dźwięk fal, powtarzający się i hipnotyzujący, to bardzo spokojny dźwięk. Dzięki niemu dziecięce emocje łagodnieją, powoli zostają wyciszone i w rezultacie dzieci uspokajają się. Łagodny szum morza do snu dla dzieci to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, by dziecko spało spokojnie i bez przebudzeń.

Łagodny szum morza 

W filmie nie tylko można usłyszeć morskie fale, ale również je zobaczyć. Film jest bardzo uspokajający, szczególnie polecamy go rodzicom, którzy podczas usypiania dzieci mogą się zrelaksować i rozluźnić. Video zostało nagrane przez nas w jakości 4K, dlatego to oryginalny i niepowtarzalny film, stworzony dla rodziców i dzieci.

 

 

Serdecznie polecamy także bardzo skuteczny biały szum - dźwięk jazdy samochodem. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl