Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

8 najlepszych kanałów na YouTube z muzyką dla dzieci
8 najlepszych kanałów na YouTube z muzyką dla dzieci

Obecnie w sieci istnieje tak duży wybór treści, że nie jest łatwo rozpoznać, które z nich są wartościowe, a na które szkoda czasu. Szczególnie trudno wybrać materiały dla dzieci, ponieważ wyjątkowo zależy nam na tym, by obcowały z jakościowymi, dobrymi treściami. Dzieci najczęściej korzystają z serwisu YouTube Kids, gdzie słuchają piosenek i oglądają bajki. Przygotowaliśmy listę najlepszych kanałów na YouTube dla dzieci, by pomóc zatroskanym rodzicom w wybraniu najlepszych filmów na YouTube dla dzieci. 

YouTube dla dzieci - piosenki

Żeby pomóc rodzicom w wybraniu ciekawych i wartościowych treści, przygotowaliśmy listę 8 najlepszych kanałów na YouTube dla dzieci. Wybierając kanały na YouTube z poniższej listy, możecie być pewni, że maluchy będą słuchały i oglądały je z zainteresowaniem. Nie tylko będą świetnie się z nimi bawiły, ale także poznają świat. Nauka przez zabawę jest nie tylko skuteczna, ale również daje dzieciom mnóstwo radości. Piosenki dla dzieci na YouTube nie muszą być nudne i powtarzalne! 

8 najlepszych muzycznych kanałów na YouTube dla dzieci

1. Piesio TV

To kanał, który bawi, uczy, edukuje i jest wspaniałą rozrywką dla maluchów. Piosenki dla dzieci na kanale Piesio TV dają dużo przyjemności maluchom, a rodzicom chwilę wytchnienia. Znajdują się tu najpopularniejsze piosenki dla dzieci, ale również filmy edukacyjne ze zwierzętami, bajki i składanki piosenek. 

2. NutkoSfera

To jeden z najlepszych kanałów dla dzieci na YouTube, na którym znajdziemy ciekawe animacje z muzyką dla dzieci. Ciekawe aranżacje zupełnie nowych piosenek mają za zadanie uwrażliwić maluchy na piękną muzykę, przy okazji ucząc je i bawiąc. Maluchy dużo łatwiej przyswajają wiedzę podaną w lekkiej, muzycznej formie!

3. Lulek.tv

Na kanale Lulek.tv znajduje się mnóstwo propozycji filmowych dla maluchów. Są to popularne piosenki dla dzieci, nowe kompozycje, ciekawe animacje oraz filmy edukacyjne, które wyzwolą w dziecku kreatywność i nauczą go liter, liczb, kształtów itd. 

4. Smok Edzio

Poznajcie Smoka Edzia, który prezentuje kolorowe teledyski z piosenkami dla dzieci oraz filmy edukacyjne i zabawy. Smok Edzio to sympatyczny i wesoły smok, którego kochają zarówno małe dzieciaczki, jak i starszaki

5. bajlandia.tv

Bajlandia to kanał z dziecięcymi przebojami w nowych wykonaniach oraz innymi kompozycjami dla najmłodszych. Za pomocą teledysków zabierają one maluchy w kolorowy, bajkowy świat pełen radości i fantazji! 

6. Śpiewanki.tv

Znajdziecie tutaj znane i lubiane dziecięce przeboje zagrane na nowo i opatrzone w piękne, kolorowe teledyski. Na kanale znajdują się również nowe piosenki dla dzieci z przedszkoli i szkół. 

7. Śpiewające Brzdące

To kanał z hitami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Piosenki śpiewają dzieci, czyli brzdące! Filmy na tym kanale charakteryzują się pięknymi, kolorowymi animacjami i świetną muzyką dla dzieci. 

8. Dziecięce Przeboje

Na tym kanale znajdziecie najpopularniejsze polskie piosenki dla dzieci. To bardzo znany i lubiany kanał, który tworzy treści z muzyką dziecięcą i charakterystycznymi animacjami. 

Zastanawiając się, co oglądać z dzieckiem na YouTube, koniecznie zapoznajcie się z naszą listą najlepszych kanałów dziecięcych z piosenkami i bajkami. Może któryś z nich stanie się ulubionym kanałem Waszego malucha? :) 

 

Odwiedźcie kanał lulanko na YouTube, a także przeczytajcie najnowszy artykuł z pomysłami na świąteczne ozdoby robione z dziećmi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl