Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Bach dla dzieci Z POZYTYWKI do snu, Rozwój mózgu dziecka, Stymulowanie inteligencji dziecka
Bach dla dzieci Z POZYTYWKI do snu, Rozwój mózgu dziecka, Stymulowanie inteligencji dziecka

Bach dla dzieci Z POZYTYWKI do snu

Rozwój mózgu dziecka jest niezwykle ważny. Jako rodzic powinieneś zadbać o stymulowanie inteligencji dziecka. Bach dla dzieci z pozytywki do snu może okazać się do tego idealny! Musisz wiedzieć, że muzyka do snu dla dzieci znacząco wpływa na ich rozwój w przyszłości. Dlatego wybierz odpowiednią melodią, jaką jest muzyka poważna dla dzieci. Okazuje się, że muzyka klasyczna dla dzieci sprawdzi się, także jako muzyka dla noworodka, czy muzyka dla niemowląt do snu! Muzyka Bacha dla dzieci pomoże im w rozwoju! Dodatkowo spokojna muzyka wprowadzi dziecko w głęboki sen. Jan Sebastian Bach dla dzieci to doskonały sposób na spokojny sen dziecka! Pozwól Twojemu dziecku na miły sen. Już dziś możesz to zrobić! Włącz wideo i zadbaj o Twojego maluszka, a muzyka instrumentalna na pewno pomoże mu w jego dalszych, życiowych postępach!

Rozwój mózgu dziecka, Stymulowanie inteligencji dziecka

Czy wiesz, że muzyka klasyczna dla dziecka to doskonały sposób na stymulowanie inteligencji dziecka? Bach dla dzieci z pozytywki do snu wpływa znacząco na przyszły rozwój mózgu dziecka! Muzyka z pozytywki, pozwoli Twojemu dziecku zasnąć oraz pobudzać szare komórki! Pozytywka do łóżeczka, to także doskonała pozytywka dla niemowlaka! Piosenki instrumentalne do spania to cudowne dźwięki do snu dla dziecka. Zapoznaj się z naszym proponowanym wideo, a w przyszłości na pewno przekonasz się, że było warto! Stymulowanie mądrości dziecka to podstawa! Koniecznie zapoznaj się z naszym filmem i pozwól dziecku na wsłuchanie się w nie przed snem! Włącz relaksujące wideo do snu i pozwól na to, aby pozytywka na dobranoc wpłynęła na rozwój dzieci podczas snu!

Przeczytaj także poprzedni wpis „Muzyka klasyczna dla dzieci Beethoven - Beethoven dla dzieci - Rozwój mózgu dziecka".

Gorąco polecamy nasz kanał na Youtube!

Zobacz także 12-godzinną wersję tego wideo: „8 GODZIN Muzyki Klasycznej Dla Dziecka - Bach Dla Dzieci - Stymulowanie Rozwoju Dziecka". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl