Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka do kąpieli dla bobasa. Relaksacja dla najmłodszych. Wyciszająca muzyka & śpiew ptaków
Dziecko w kąpieli

Muzyka do kąpieli dla bobasa

Muzyka do kąpieli dla bobasa to element codziennej rutyny, którego Ci brakuje! Jeśli Twoje dziecko nie przepada za kąpielami, jest niespokojne podczas nich, to ta wyciszająca muzyka jest właśnie dla niego. Spróbuj puścić tą spokojną muzykę w tle, aby skutecznie wyciszyć go tymi dźwiękami. Muzyka do kąpieli dla dzieci to doskonałe rozwiązanie na wyciszenie pod koniec dnia. Nasza muzyka do kąpieli niemowlaka ma działanie głęboko relaksujące i wyciszające. Polecamy włączyć muzykę dla bobasa już w pierwszych minutach wieczornej pielęgnacji. Sprawi ona, że Twoja pociecha zrobi się senna w bardzo szybkim czasie. Nie przegap i spróbuj już dziś!

Relaksacja dla najmłodszych

Relaksacja dla najmłodszych jest bardzo ważnym elementem rozwojowym. Odpowiednia muzyka relaksacyjna ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie każdego z nas, również najmłodszych. Nasza propozycja to muzyka do kąpieli dla niemowląt, a nawet muzyka do kąpieli noworodka. Warto wcielać w codzienną rutynę słuchanie relaksującej muzyki już w pierwszych dniach życia dziecka. Relaksacyjna muzyka do kąpieli dla dzieci ma za zadanie stworzyć spokojne i kojące otoczenie, które sprzyja relaksowi i odpoczynkowi dziecka. Tego rodzaju muzyka jest zaprojektowana tak, aby wpływać na zmysły dziecka w pozytywny sposób, redukując stres, napięcie i niepokój.

Wyciszająca muzyka & śpiew ptaków

Wyciszająca muzyka & śpiew ptaków sprawdzi się jako muzyka relaksacyjna do kąpieli dla dzieci. Odgłosy ptaków działają silnie wyciszająco i relaksująco. W przypadku muzyki relaksacyjnej dla niemowląt i małych dzieci ważne jest, aby wybierać utwory o niskim natężeniu dźwięku. Nasza propozycja nie jest zbyt intensywna, dzięki czemu nie przestraszy dziecka. Jest to idealna muzyka dla bobasa, który potrzebuje wyciszenia przed snem. Zaproś naturę do swojej łazienki, puszczając tę muzykę relaksacyjną do kąpieli. Zadziała ona wyciszająco zarówno na malucha jak i zmęczonego rodzica. Sprawdź i przekonaj się, jak bardzo skuteczna może być muzyka do kąpieli dla bobasa!

Serdecznie polecamy również wysłuchać naszą usypiającą muzykę & szum wody do głębokiego snu - Uspokajające podwodne wideo! Odwiedź nas także na YouTube, gdzie znajdziesz wiele innych ciekawych szumów i kołysanek dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl