Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Afirmacje na dobry dzień dla najmłodszych - Pozytywne myśli i nastawienie - Relaksacja
Chłopiec i napis "Afirmacje na dzień dobry. Pozytywne myśli"

Afirmacje na dobry dzień dla najmłodszych

Afirmacje na dobry dzień dla najmłodszych to doskonały sposób, aby wprowadzić do ich życia pozytywne myśli i nastawienie już od samego rana. Afirmacje, czyli krótkie zdania pełne pozytywnych przekonań, mają nie tylko relaksacyjne działanie, ale także budują pewność siebie i rozwijają kreatywność naszych pociech. Rozpoczęcie dnia pełnego energii i pozytywnego nastawienia jest niezwykle istotne, zwłaszcza dla naszych najmłodszych. Nasza propozycja zawiera między innymi afirmacje pewności siebie dla dzieci. Niezwykle istotną kwestią jest to, aby młoda osoba już od najmłodszych lat budowała pewność siebie. To właśnie w tym pomóc może nasz film! 

Pozytywne myśli i nastawienie - Relaksacja

Pozytywne myśli i nastawienie - relaksacja to coś czego musi spróbować Twoje dziecko, aby dobrze rozpocząć nowy dzień. Pozytywne myśli mają niezwykłą moc transformacji naszego życia. Ich wprowadzenie do codziennej rutyny naszych dzieci może przynieść wiele korzyści, jest to wyjątkowa relaksacja. Poprzez wpajanie dzieciom pozytywnego nastawienia, uczymy je, jak radzić sobie z wyzwaniami, jak być odważnymi i pewnymi siebie. Afirmacje na dzień dobry dla najmłodszych, zwłaszcza afirmacje poranne dadzą pozytywnego kopa do działania. Nasza propozycja to najlepsza afirmacja dla dzieci, ale również skorzystać z niej może dorosły. Nasze afirmacje są uniwersalne, jednak najskuteczniejsze działanie mają jako afirmacje do snu dla dzieci oraz afirmacje dla dzieci na sen. 

 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszą i bardzo skuteczną wyciszającą muzykę do żłobkaOdwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl