Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Afirmacje przed snem dla dziewczynek "Siła jest w Tobie" & Magiczna muzyka usypiająca
Śpiąca dziewczynka na tle gwiazd i napis "afirmacja do snu dla dziewczynek"

Drodzy rodzice! Słyszeliście o afirmacjach przed snem dla dziewczynek? Czy znacie ich "magiczną" moc? Afirmacje dla dziewczynek, to zbiór pozytywnych myśli które budują pewność siebie i poczucie własnej wartości już od najmłodszych lat.  Afirmacje dla dzieci takie jak "Siła jest w Tobie", czy "Jesteś ważna" pomagają uwierzyć w dziecięce marzenia w przystępny dla dziecka sposób. Ale to jeszcze nie wszystko! Aby stworzyć prawdziwie magiczne doświadczenie, dodaliśmy do tego magiczną muzykę. Usypiająca muzyka w połączeniu z afirmacjami na dobranoc tworzy idealną przestrzeń do relaksacji dla dzieci. To nie tylko medytacja dla dzieci, to także medytacja na sen, która pomaga stworzyć spokojne i bezpieczne otoczenie, gdzie Twoje dziecko może odkryć swoją wewnętrzną siłę.

Towarzysząca afirmacjom pozytywnym magiczna muzyka usypiająca ułatwia także szybkie i przyjemne zasypianie. Połączenie delikatnej usypianki dla córki oraz afirmacji pozytywnych pomoże w zrelaksowaniu się po całym dniu, wypełnionym bodźcami otaczającego nas świata. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dziecka do spania. Afirmacja może stanowić zamiennik standardowych usypiajek i kołysanek dla dzieci. Zapraszamy do świata, gdzie afirmacje przed snem są jak magiczne klucze do skarbca pozytywnych, dziecięcych myśli. Twoje dziecko zasypiając, nie tylko wierzy w siebie, ale także odkrywa, że wewnętrza siła jest prawdziwą skarbnicą możliwości. Połącz magiczną muzykę usypiającą z afirmacjami pozytywnymi, aby zapewnić swojej córce spokojny sen pełen pozytywnych, zdrowych myśli.

 

Jesień za oknem puka coraz bardziej, dlatego zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego wpisu z szumem jesiennego lasu. Odwiedź nasz kanał YouTube, na którym odnajdziesz inne szumy, afirmacje i kołysanki dla dzieci. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl