Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Biały szum kapiącej wody z sopli lodu - Niezwykle usypiający szum - Zimowy szum do spania ASMR
Biały szum kapiącej wody z sopli lodu - Niezwykle usypiający szum - Zimowy szum do spania ASMR

Biały szum kapiącej wody z sopli lodu

Dźwięk wody, która kapie z sopli lodu to niezwykle usypiający szum. Dźwięk topnieącego lodu jest bardzo uspokajający i bardzo hipnotyzujący. Regularne odpijanie się wody sprawia, że dziecku bardzo łatwo jest wyciszyć się i zasnąć. Zimowy szum do snu to nie tylko doskonała usypiajka dla dzieci, ale także przyjemne dźwięki ASMR dla rodzica!

Zimowy szum do spania

Jeżeli szukasz szumu, który sprawi, ze Twoje dziecko przestanie płakać i po chwili stanie się spokojne i śpiące - świetnie trafiłeś! Ten szum sprawdzi się nie tylko jako świetny usypiacz dla dzieci, ale także pomoże ukoić bóle kolkowe oraz uspokoi ząbkujące maluchy! To idealny szum do samodzielnego zasypiania dziecka. Sprawdzi się również rewelacyjnie podczas drzemek! 

Serdecznie polecamy także bardzo skuteczny szum morza. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl