Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

23 MILIONY Dzieci uśpił szum suszarki Lulanko! TRICK w usypianiu dzieci, biały szum czarny ekran ❤
876.jpg

23 miliony spokojnie śpiących dzieci

Białym szumem suszarki pomogliśmy uśpić już ponad 20 milionów dzieci na całym świecie. Lulanko to najlepsza pomoc w usypianiu niemowlaków! Znaleźliśmy rewelacyjny sposób na to, żeby dziecko zasnęło spokojnie i przez całą noc słodko spało. Biały szum to dźwięk, który uspokaja i koi każdego maluszka. Moc białego szumu polega na tym, że przypomina on dziecku dźwięki, które słyszało w łonie matki. Tam czuło się najbezpieczniej i było mu najlepiej. Szum suszarki jest bardzo skuteczny, dzięki temu, że dziecko czuje się przy nim bezpiecznie i jest niezwykle spokojne. Szum pomaga pozbyć się dziecku złych emocji i zapomnieć o przykrych chwilach. Uspokaja szybko bijące serduszko, zwalnia tętno oraz wprowadza dziecko w stan odprężenia i relaksu. Pomaga także pozbyć się bólu kolkowego! Nie musisz już nosić niemowlaczka na rękach i uspokajać go. Lulanko ulula go za Ciebie!

Skuteczny biały szum

Nasz usypiający szum suszarki dla dzieci to najskuteczniejszy trick na uśpienie maluszka. Uśpił już 23 miliony dzieci! Przygotowanemu przez nas szumowi suszarki towarzyszy czarny ekran, by światło nie raziło dziecka. Jeśli dziecko ma problemy z samodzielnym zasypianiem, wystarczy, że puścisz mu nasz usypiający biały szum. Maluch natychmiast uspokoi się i prześpi całą noc, bez przebudzeń. Przy szumie suszarki dziecko nauczy się samodzielnie zasypiać, a rodzic będzie mógł cieszyć się spokojnym wieczorem. 

 

 

Polecamy także nasz nowy, bardzo skuteczny usypiający szum suszarki, trwający aż 12 godzin!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl