Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Bamboo White Water Wave | Dziecko zasypia w minutę. Czarny ekran
882.jpg

Dziecko zasypia w minutę!

Szum bambusa to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uspokojenie dziecka i ułożenie go do snu. Dźwięk płynącej wody z bambusa to biały szum - czyli dźwięk przypominający dziecku warunki życia w brzuchu mamy. Przy tych odgłosach dzieci czują się najbezpieczniej i mogą spać spokojnie, nie przebudzając się. Szumy w niezwykły sposób wyciszają dzieci, ponieważ zagłuszają dźwięki otoczenia, dzięki temu maluchom nie przeszkadzają odgłosy, które mogłyby je rozdrażnić. Biały szum wody płynącej z bambusa to także znakomity lek na ból dziecka. Jeśli niemowlak cierpi na kolki - biały szum pomoże mu zapomnieć o niekomfortowym samopoczuciu. 

Szum wody z bambusa i czarny ekran 

Przedstawiamy Wam nasz najskuteczniejszy sposób na dobry i zdrowy sen maluszka. Szum płynącej wody z bambusa usypia dzieci w przeciągu jednej minuty. W filmie widoczny jest czarny ekran, żeby dzieci nie były budzone jaskrawym światłem ekranu. Maluszki do spokojnego snu potrzebują odpowiednich warunków, które staramy się zapewnić. Lulanko uśpiło już miliony dzieci na całym świecie, dlatego można nam zaufać. Włącz dziecku szum wody z bambusa z czarnym ekranem i ciesz się szybko i spokojnie zasypiającym dzieckiem oraz wolnym wieczorem :)

 

Polecamy także nasz szum suszarki, prawdziwy hit, który uśpił wiele niesfornych maluszków!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl