Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Biały szum deszczu w lesie
720.jpg

 

Chcesz uśpić maluszka w kilka minut, ale nie wiesz jak? Nasz biały szum deszczu zrobi to za Ciebie. Będziesz zaskoczony jaki jest skuteczny. Biały szum to najlepsza niania dla Twojego dziecka. Utwór ten ukołysze maluszka do snu szybko i przyjemnie. Dźwięk ten zapewni dziecku długi, spokojny, zdrowy i nieprzerwany sen. Odgłosy natury to najlepsza melodia do snu dla każdego. Dźwięk deszczu nazywany jest także muzyką głębokiego snu dla maluszków. 

Biały szum deszczu w lesie szybko zrelaksuje maluszka i sprawi, że zaśnie on w niewiarygodnie szybkim czasie. Rytmiczne i powtarzające się dźwięki szybko uspokoją dziecko i sprawią, że przestanie płakać. Biały szum świetnie wycisza, relaksuje i uspokaja dzieci. Dźwięk ten jest także ukojeniem dla rodziców. Podczas gdy maluszek smacznie śpi, Ty możesz mieć chwilę relaksu tylko dla siebie. Przekonaj się sam jak biały szum deszczu jest skuteczny. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl