Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Biały szum oceanu dla dzieci do snu - Usypiający szum wody
802.jpg

Szukasz skutecznego i jedynego w swoim rodzaju białego szumu do snu dla dzieci? Kojący dźwięk oceanu będzie idealny dla Twojego maluszka. Usypiający biały szum wody to dźwięk uwielbiany przez dzieci na całym świecie. Nie wiesz jak szybko uśpić dziecko? Włącz nasz biały szum oceanu i przekonaj się jaki jest skuteczny. Dźwięk wody rewelacyjnie wycisza i odpręża zarówno dzieci jak i dorosłych. Pomaga się zrelaksować i zasnąć w niewiarygodnie szybkim czasie. 

Biały szum oceanu dla dzieci do snu - Usypiający szum wody to najlepsza niania dla Twojego dziecka. Przy tym dźwięku Twój maluszek nauczy się samodzielnego zasypiania. Odgłos oceanu wspaniale rozwija dziecko i pobudza jego wyobraźnię. To sprawdzony sposób na szybki sen dziecka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl