Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Biały szum samochodu do snu dla niemowlaka, dźwięk jadącego auta, usypiająca podróż autem dla dzieci
986.jpg

Biały szum samochodu do snu dla niemowlaka 

Usypiająca podróż autem dla dzieci to sprawdzony i co najważniejsze skuteczny sposób na sen dziecka. Biały szum nie tylko usypia, ale także pomaga uspokoić płaczące dziecko. Zmniejsza także bóle kolkowe, na które cierpi wiele dzieci. To świetny sposób na samodzielny sen dziecka. Dziecko słysząc znany mu dźwięk szumu, poczuje się bezpiecznie, a także rozluźnią się jego mięśnie, oddech uspokoi, a tętno zwolni.

Dźwięk jadącego auta

Odgłos samochodu to rodzaj białego szumu, czyli dźwięków podobnych do tych, które dzieci słyszały w łonie matki. Po narodzinach, gdy dziecko usłyszy podobne dźwięki, szybko zaczyna czuć się bezpiecznie, po chwili się uspokaja i bardzo szybko zasypia. Biały szum samochodu do snu dla niemowlaka pomoże uśpić dziecko nawet w minutę!


Polecamy także odgłosy deszczu do snu dla dzieci. Odwiedź nas na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl