Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Biały Szum Wody Spokojnie Płynącej z Bambusa
796.jpg

Szukasz dźwięku, który ukołysze Twojego maluszka do snu w kilka minut? Nasz biały szum wody spokojnie płynącej z bambusa uśpi Twojego maluszka w niewiarygodnie szybkim czasie. Dźwięk ten uwielbiany jest przez dzieci na całym świecie. Wspaniale koi i relaksuje. Pomaga uspokoić płaczące dziecko oraz zapewnia mu ukojnie, którego potrzebuje. Odgłosy wody są wyjątkowo relaksujące dla każdego dziecka, ponieważ przypominają mu odgłosy słyszane w łonie matki. 

Biały Szum Wody Spokojnie Płynącej z Bambusa to wspaniała muzyka głębokiego snu dla niemowląt. Dźwięk ten zapewni dziecku spokojny, długi i nieprzerwany sen. Dodatkowo odgłos wody zagłusza wszelkie obce odgłosy, dzięki czemu nic nie obudzi maluszka. Nasz dźwięk pomoże nauczyć Twojego maluszka samodzielnego zasypiania. Podaruj swojemu maluszkowi chwilę relaksu już teraz :) 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl