Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Biały szum z biciem serca
728.jpg

Zastanawiałeś się jaka jest tajemnica białego szumu? Dlaczego dzieci, a w szczególności niemowlaki, zasypiają nawet po kilku minutach słuchania białego szumu? Otóż, białe szumy są to dźwięki, które przypominają dzieciom odgłosy jakie słyszały w brzuchu mamy. Dzięki temu, maluszki bardzo szybko przy nich zasypiają, ale nie tylko. Biały szum potrafi uspokoić płaczące dziecko, a nawet pomaga w bólach kolkowych! 

Stworzyliśmy nowy dźwięk do usypiania dzieci - szum połączony z biciem serca.

To biały szum, który jest bardzo podobny do szumu słyszanego przez maluszka w łonie matki. Maluszek zaśnie w mig, sprawdź sam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl