Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

BIAŁY SZUM Z CZARNYM EKRANEM
682.jpg

Przygotowaliśmy nowe filmy z naszymi topowymi białymi szumami, ale z jedną "małą" zmianą. Nasze nowy białe szumy, m.in. biały szum suszarki do włosów,

biały szum fal morskich - posiadają czarne tło. 

Dzięki czarnemu tle w filmie urządzenie elektroniczne nie będzie "świeciło" w nocy. Bardzo często światło z np. komórki rozpraszało dziecko, przez co szum nie działał tak jak powinien. Teraz możesz włączyć nasze białe szumy z czarnym ekranem. Już żadne światło nie rozproszy Twojego maluszka i będzie mógł spać słodko i spokojnie całą noc :) 

W dodatku biały szum jest również świetną metodą nie tylko na sen, ale również na bóle kolkowe!

Zastanawiasz się dlaczego dzieci zasypiają przy szumie? Z prostej przyczyny. Biały szum są to dźwięki, które przypominają  dziecku odgłosy jakie słyszało w brzuchu mamy. Dlatego maluchy po usłyszeniu znanych im dźwięków czują się spokojne i bezpieczne, a w konsekwencji usypiają. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl