Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Delikatny szum fal morza Bałtyckiego do snu dla dzieci z autyzmem, szumy natury do snu dla dzieci
896.jpg

Szumy natury do snu dla dzieci

Biały szum to niewiarygodnie skuteczny sposób na sen niemowlaka. Każdy rodzic zastanawia się jak ulepszyć proces usypiania małego dziecka. Często jest to nieprzyjemny i wyczerpujący czas, ponieważ dziecko marudzi i jest rozemocjonowane. Dodatkowo jego przestrzeń zaburzają dźwięki otoczenia, które nie pozwalają mu się wyciszyć. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest włączenie maluszkowi białego szumu. Szumy skutecznie zagłuszają niechciane dźwięki otoczenia, które przeszkadzają niemowlakowi zasnąć. Przyroda wydaje niesamowite dźwięki, które nazywamy muzyką natury. Te łagodne i piękne dźwięki potrafią uśpić dziecko w mgnieniu oka.

 

Delikatny szum fal morza do snu dla dzieci z autyzmem

Łagodne dźwięki natury pomagają rozluźnić się dziecku, wprowadzają w pozytywny nastrój i usypiają maluchy. Dzieci, które cierpią na różne dysfunkcje, takie jak autyzm, szczególnie potrzebują uspokojenia i wyciszenia. Dla dzieci autystycznych bardzo ważny jest relaks, który może pomagać im w wygaszaniu lęków i frustracji w przyszłości. Spokojne dźwięki naszej muzyki relaksacyjnej dla dzieci rozluźnią i wyciszą dziecko przed snem i pozwolą mu spać spokojnie i długo. W utworze można usłyszeć delikatne szumy fal morza. Dlatego, że dźwięki są powtarzalne, dziecko skupia się na słuchaniu ich i coraz bardziej się w nie zagłębia.  Pozwala to na obniżenie ciśnienia tęniczego, spowolnienie bicia serca oraz rozluźnienie mięśni, co prowadzi do zapadnięcia w sen. Polecamy szum fal morskich do snu dla dzieci, ale także dla dorosłych :)

Zapraszamy również do posłuchania szumu wiatru i śpiewu ptaków w Tatrach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl