Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

⛈ Deszcz i burza do snu dla dziecka - ten biały szum uśpi dziecko w 5 minut ! #deszcz #burza⛈
988.jpg

Deszcz i burza do snu dla dziecka

Usypiający i relaksujący dźwięk deszczu i burzy to idealna muzyka natury, która pomaga dziecku uspokoić się i zasnąć bardzo szybko! Obijające się o parapet krople deszczu pozwalają zrelaksować się i uspokoić maluchowi. Wsłuchując się w te spokojne dźwięki dziecko powoli uspokoi swój oddech, rozluźni się i zaśnie. Dźwięk spokojnie padającego deszczu będzie idealnym tłem dźwiękowym do odpoczynku. Odgłos deszczu to rewelacyjna muzyka natury, która jest niezwykle uspokajająca!

Biały szum uśpi dziecko w 5 minut!

Dźwięk burzy i deszczu jest tak uspokajający głównie przez to, że jest jednostajny i monotonny. Dodatkowo przypomina on dziecku odgłosy, które słyszało jeszcze w łonie mamy, dlatego czuje się przy nim bezpiecznie. Uspokajające dźwięki deszczu to najlepsza metoda na walkę z bezsennością malucha, ale także z nocnymi pobudkami czy rozdrażnieniem z powodu kolek i ząbkowania. Deszcz i burza do snu dla dziecka to świetny sposób na to, by dziecko słodko spało przez całą noc!

Obejrzyj również klimatyczną muzykę do snu - kawiarnia & deszcz 12H.

Polecamy również nasz najnowszy biały szum - odgłos jadącego auta, przy którym niemowlaki bardzo szybko się uspokajają. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl