Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Deszcz i śpiew ptaków - uśpi Twoje dziecko już w 4 minuty! Muzyka natury do snu...
1000.jpg

Deszcz i śpiew ptaków

Kiedy za oknem jest szaro i nieustannie pada deszcz, a jego krople obijają się o parapet, dużo łatwiej się nam zasypia. Również dzieci, kiedy słyszą dźwięki natury za oknem czy na spacerze, szybciej robią się senne i zasypiają w mgnieniu oka. Dla nich właśnie nagraliśmy dźwięki deszczu i delikatny śpiew ptaków do snu, tworzą one niezwykłą atmosferę, przy której dziecko poczuje się bezpiecznie i spokojnie zaśnie. Deszcz i śpiew ptaków uśpi Twoje dziecko już w 4 minuty :)

Muzyka natury do snu 

Muzyka natury poprzez monotonne i łagodne odgłosy, które się powtarzają, tworzy biały szum, czyli dźwięk przypominający dziecku warunki, jakie panowały w brzuchu mamy. Dzięki temu maluch uspokaja się bardzo szybko, bo czuje się bezpiecznie. Muzyka natury, tworząca biały szum, bardzo dobrze działa również podczas kolek czy bolesnego ząbkowania malucha. Pozwala ukoić jego ból i odpocząć dziecku od ciągłego płaczu. 

Serdecznie polecamy także usypiający dźwięk zamieci śnieżnej, która skutecznie usypia dzieci. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl