Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dźwięk suszarki do włosów do snu dla niemowląt - najlepszy sposób na sen Twojego dziecka
880.jpg

Szum suszarki działający cuda

Dźwięk suszarki do włosów to niewiarygodnie skuteczny sposób na sen niemowlaka. Każdy rodzic zastanawia się jak ulepszyć proces usypiania małego dziecka. Często jest to nieprzyjemny i wyczerpujący czas, ponieważ dziecko marudzi i jest rozemocjonowane. Dodatkowo, jego przestrzeń zaburzają dźwięki otoczenia, które nie pozwalają mu się wyciszyć. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest włączenie maluszkowi białego szumu suszarki do włosów. Jej dźwięk skutecznie zagłuszy niechciane dźwięki otoczenia, które przeszkadzają niemowlakowi zasnąć. Przy szumie suszarki maluch natychmiast uspokoi się i prześpi całą noc, bez przebudzeń. Dziecko nauczy się samodzielnie zasypiać, a rodzic będzie mógł cieszyć się spokojnym wieczorem.

Dzieci kochają biały szum

Szum suszarki do snu dla niemowląt jest bardzo skutecznym sposobem na sen dziecka. Maluszek czuje się przy nim bezpiecznie i jest niezwykle spokojny. Moc białego szumu polega na tym, że przypomina on dziecku dźwięki, które słyszało w łonie matki. Tam czuło się najbezpieczniej. Szum pomaga pozbyć się dziecku złych emocji i zapomnieć o przykrych chwilach. Uspokaja szybko bijące serduszko, zwalnia tętno oraz wprowadza dziecko w stan odprężenia i relaksu. Pomaga także pozbyć się bólu kolkowego! Szum suszarki to najlepszy sposób na sen Twojego dziecka!

Sprawdź także jak szybko dzieci usypiają przy dźwięku wody płynącej z bambusa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl