Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dźwięki jakie słyszy dziecko w macicy - Biały szum uśpi dziecko na całą noc!
1004.jpg

Dźwięki, jakie słyszy dziecko w macicy

Twój dzidziuś nie może spać, jest niespokojny i wciąż płacze? Prawdopodobnie przystosowuje się dopiero do świata i nowej rzeczywistości. Specjalnie dla niemowląt przygotowaliśmy biały szum, który przypomina dźwięki, jakie słyszy dziecko w macicy. Kiedy dziecko słyszy dobrze znane mu odgłosy z okresu życia płodowego, od razu uspokaja się, bo czuje się bezpiecznie. Dzięki temu bez problemów maluch uspokoi się i zaśnie słodko na całą noc. 

Biały szum uśpi dziecko na całą noc

Dziecko w brzuchu mamy słyszy szum płynącej w naczyniach krwionośnych krwi, uderzenia serca, odgłosy układu oddechowego, słyszy bicie swojego serca i dźwięki poruszania się w wodach płodowych. Podsumowując, dziecko w wodach płodowych słyszy biały szum, czyli dość jednostajne, monotonne dźwięki. Biały szum to najskuteczniejszy sposób usypiania dzieci, polecany przez wszystkie zmęczone mamy płaczących maluchów :)

 

Serdecznie polecamy także muzykę natury, która skutecznie usypia dzieci. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl