Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak szybko uspokoić i uśpić niemowlę? Włącz szum odkurzacza lulanko, pomóż dziecku zasnąć
912.jpg

Jak szybko uśpić i uspokoić niemowlę? 

Nie wiesz już jakiego sposobu użyć, żeby maluszek w końcu uspokoił się i zasnął jak aniołek? Masz dość ciągłego płaczu i marudzenia niemowlaka? Najlepszy sposób na usypianie niemowląt to biały szum. Włącz szum odkurzacza lulanko 1 godzina i pomóż dziecku zasnąć. Przy białych szumach malutkie dzieci bardzo chętnie zasypiają, ponieważ te dźwięki sprawiają, że niemowlaczki czują się bezpiecznie. Przypominają się im odgłosy, które słyszały w łonie mamy, dlatego nie niepokoją się i mogą spokojnie zapaść w sen. Dodatkowo biały szum jest dźwiękiem jednostajnym, dlatego wsłuchiwanie się w niego ułatwia odpoczynek umysłu i ciała. Biały szum potrafi również uspokoić płaczące dziecko, któremu dokuczają kolki!

Szum odkurzacza Lulanko

Szum odkurzacza potrafi bardzo sktecznie zagłuszyć dźwięki otoczenia, dlatego kiedy dziecko śpi, słuchając szumu odkurzacza, nie obudzą go niechciane odgłosy. Rodzice po uśpieniu maluszka nie muszą już mówić szeptem i chodzić po domu na palcach, wystarczy, że puszczą szum odkurzacza swojemu maluchowi, a będą mogli swobodnie rozmawiać i poruszać się. Biały szum więc nie tylko pomaga dzieciom zasypiać, ale także sprawia, że maluszki nie budzą się podczas snu. Włącz niemowlakowi szum odkurzacza lulanko i pomóż dziecku zasnąć. Będziesz mógł cieszyć się słodkim snem dziecka i wolnym wieczorem!

Możesz również włączyć 12-godzinny szum odkurzacza, który będzie towarzyszył dziecku przez całą noc:

 

Polecamy również dźwięk szumu odkurzacza z czarnym ekranem, który nie będzie przeszkadzał dziecku!

Odwiedź nasz kanał na YouTube, a także wypróbuj usypiającego dźwięku płynącej wody z bambusa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl