Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Najlepszy sposób na sen dziecka - włącz szum wody z prysznica…
810.jpg

Szukasz dźwięku, który ukołysze Twoje dziecko do snu w zaskakującym tempie? Twój maluszek lubi szum płynącej wody? W takim razie doskonale trafiłeś :) Nasz szum wody z prysznica to najlepszy sposób an sen dziecka. Najmłodsi przepadają za białym szumem wody, ponieważ przypomina im dźwięk słyszany w łonie matki. Bardzo szybko się więc relaksują przy tym dźwięki i zasypiają w zaskakująco szybkim czasie. Dźwięk wody dodatkowo wycisza i uspokaja maluszka. Biały szum uwielbiany jest przez dzieci na całym świecie. 

Najlepszy sposób na sen dziecka - włącz szum wody z prysznica…  to dźwięk, przy którym dziecko czuje się spokojne i bezpieczne. biały szum uspokoi każdego płaczącego maluszka. Szum wody jest doskonały dla dzieci z kolką lub dla maluszków, które ząbkują. Odgłos wody łagodzi ból dzieci i pomaga się im zrelaksować. To najlepsza pomoc dla rodziców. Z tym dźwiękiem z łatwością można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, ponieważ biały szum to wspaniała część rytuału usypiania dzieci.  

Przetestuj również nasz biały szum zamieci śnieżniej :) 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl