Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Najlepszy szum deszczu padającego na parapet, rewelacyjny usypiacz dzieci
1014.jpg

Najlepszy szum deszczu padającego na parapet

Kiedy za oknem deszcz stuka o parapet, dużo łatwiej jest zasnąć. Najlepiej i najszybciej zapadamy w sen w jesienne wieczory, kiedy słyszymy spokojne dźwięki deszczu. Również dzieci, kiedy słyszą monotonny i przyjemny szum, dużo łatwiej się uspokajają i wyciszają. Jeżeli Twoje dziecko ciągle płacze, a może tego powodem są bolące kolki - spróbuj włączyć maluchowi nasz biały szum.

Rewelacyjny usypiacz dzieci

Relaksujące dźwięki natury pomogą również zmniejszyć kolki i ból ząbkowania! To sprawdzony i skuteczny sposób na wszelkie rozdrażnienie niemowlaka. Odgłosy, które otaczają Twoje dziecko mają ogromny wpływ na jego samopoczucie. Te przyjemne i uspokajające - takie jak szum deszczu - mogą poprawić jego samopoczucie i pomóc odprężyć się oraz odpocząć. Włącz maluchowi szum deszczu do snu, a sen przyjdzie po chwili. Słodkich snów! :)

 

Serdecznie polecamy także film z dźwiękami, które słyszy dziecko w łonie matki. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl