Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Odgłosy deszczu do snu, ulewne dźwięki deszczu do snu dziecka przez 1 godzinę - deszcz w lesie i górach
970.jpg

Odgłosy deszczu do snu 

Dźwięki deszczu do snu to sprawdzony sposób na spokojny sen dziecka. Usypianie dzieci z pomocą białego szumu jest dużo łatwiejsze. Dzięki odgłosom ulewnego deszczu dzieci bardzo szybko zasypiają, a także śpią spokojnie przez całą noc, bez przebudzeń. Deszcz w lesie i górach działa niezwykle kojąco i uspokajająco. Szum deszczu to stonowany, powtarzający się dźwięk, dzięki czemu wprowadza w pewnego rodzaju hipnozę i pozwala bardzo szybko się uspokoić. Niemowlęta czują się bezpiecznie, słysząc szum, dlatego tak łatwo przy nim zasypiają. 

Deszcz w lesie i górach

Deszcz w lesie i górach to dźwięk, który skutecznie kołysze dzieci do snu. Monotonny szum jest niezwykle relaksujący - zwalnia bicie serca, rozluźnia mięśnie i pozwala uspokoić myśli, dlatego jest idealny nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Ludzie cierpiący na bezsenność często korzystają z szumu deszczu, który niesamowicie relaksuje i usypia. W naszym materiale nie tylko usłyszysz piękne dźwięki natury, ale także zobaczysz relaksujący film deszczu za oknem. 

Zachęcamy również do odsłuchania 12 godzinnej wersji magicznego deszczu. Dźwięku, który przenosi w senne krainy

 

Polecamy także usypiający szum morza dla dzieci do snu. Odwiedź nas na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl