Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Odgłosy deszczu do snu, ulewne dźwięki deszczu do snu dziecka przez 1 godzinę - deszcz w lesie i górach
970.jpg

Odgłosy deszczu do snu 

Dźwięki deszczu do snu to sprawdzony sposób na spokojny sen dziecka. Usypianie dzieci z pomocą białego szumu jest dużo łatwiejsze. Dzięki odgłosom ulewnego deszczu dzieci bardzo szybko zasypiają, a także śpią spokojnie przez całą noc, bez przebudzeń. Deszcz w lesie i górach działa niezwykle kojąco i uspokajająco. Szum deszczu to stonowany, powtarzający się dźwięk, dzięki czemu wprowadza w pewnego rodzaju hipnozę i pozwala bardzo szybko się uspokoić. Niemowlęta czują się bezpiecznie, słysząc szum, dlatego tak łatwo przy nim zasypiają. 

Deszcz w lesie i górach

Deszcz w lesie i górach to dźwięk, który skutecznie kołysze dzieci do snu. Monotonny szum jest niezwykle relaksujący - zwalnia bicie serca, rozluźnia mięśnie i pozwala uspokoić myśli, dlatego jest idealny nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Ludzie cierpiący na bezsenność często korzystają z szumu deszczu, który niesamowicie relaksuje i usypia. W naszym materiale nie tylko usłyszysz piękne dźwięki natury, ale także zobaczysz relaksujący film deszczu za oknem. 

 

Polecamy także usypiający szum morza dla dzieci do snu. Odwiedź nas na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl