Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Śpiew ptaków w lesie | Śpiew ptaków wiosną dla dzieci do snu | Odgłosy natury muzyka relaksacyjna
844.jpg

Wiosenny śpiew ptaków 

Zima ciagnie się już bardzo długo i wszyscy tęsknimy za wiosennymi odgłosami przyrody. Leśny śpiew ptaków to uspokajający dźwięk natury, który wprowadza w pozytywny nastrój oraz obniża napięcie w ciele. Jest to przyjemna i relaksująca muzyka natury. Dzięki przyjemnym odgłosom lasu dziecko poczuje się bezpiecznie i bardzo szybko zaśnie, odprężone i szczęśliwe. Polecamy wiosenny śpiew ptaków w lesie - pozwoli on dziecku zrelaksować się i zasnąć w spokoju, a nazajutrz obudzić się wypoczętym i szczęśliwym.

 

Sposób na sen dziecka

Włącz swojemu dziecku śpiew ptaków w lesie i ciesz się wieczorem wolnym od płaczu i niepokoju. Muzyka natury ma niesamowite właściwości uspokajające, więc maluch będzie spokojny i obudzi się w dobrym humorze następnego dnia. Dzieci uwielbiają muzykę natury, w momencie przestają płakać i zapominają o przykrych emocjach. Śpiew ptaków jest również świetnym ukojeniem na ból związany z kolkami czy ząbkowaniem. Jeśli straciłeś już nadzieję na spokojny i szybki sen dziecka, włącz ćwierkanie ptaków, na pewno przyniesie Ci to wiele wiosennej nadziei :).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl