Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

SZUM DRUKARKI
162.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dźwięk drukarki. Tak, dźwięk drukarki to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Dźwięk drukarki pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

Biały szum drukarki do usypiania dla niemowlaka

Jest coś magicznego w dźwięku drukarki. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami. Puśćcie ten film płaczącemu maluszkowi i zobaczcie, jak bardzo mu się spodoba. Dzidziuś zaśnie w parę sekund gdy tylko puścisz mu ten filmik dźwiękiem drukarki, a Wy będziecie mogli spać spokojnie.

Poniżej przedstawiamy filmik 1 oraz 10 godzinny.Zapraszamy do słuchania - i .. zasypiania :)

1 GODZINA

10 GODZIN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl