Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum Fal i Mewy - Usypiająca Muzyka Natury Do Snu Dla Dziecka - LULANKO
834.jpg

Usypiający szum fal - muzyka natury

Wszyscy wiemy z jaką łatwością maluchy zasypiają na plaży, w towarzystwie lekkich podmuchów wiatru i delikatnych dźwięków szumu fal. Kiedy nie ma możliwości fizycznie przenieść się nad morze, możemy przenieść się tam za pomocą muzyki. 

Spokojny sen każdego dziecka

Dźwięki szumu fal i odgłosy mew uspokoją każde dziecko i przeniosą je w bezpieczną strefę odpoczynku. Naturalne dźwięki mają bardzo pozytywny wpływ na sen dziecka, pozwalają mu spać spokojnie i nie wybudzać się w nocy. Szum fal jest bardzo relaksującym dźwiękiem, pomagającym opanować trudne emocje przed snem. Białe szumy mają właściwości wyciszające, a wyciszenie jest ważnym aspektem zdrowego schematu zasypiania dziecka. Muzyka natury - jaką jest szum fal - ma bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie, po nocy z szumami dziecko budzi się wypoczęte i uśmiechnięte.

Wyspany maluch - szczęśliwy rodzic

Wypróbuj usypiających dźwięków fal już dzisiejszego wieczoru i zobacz jak Twoje dziecko zasypia w mgnieniu oka! A jutro ciesz się uśmiechniętym i wyspanym maluchem. :) 

Polecamy także dźwięki mruczenia kota, które niesamowicie skutecznie uspokajają nawet bardzo nerwowe dzieci. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl