Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum fal, szum morza podczas snu dziecka, 10 godzin, muzyka natury do snu
886.jpg

Usypiający szum fal

Lekkie podmuchy wiatru i falujące spokojnie morze - to dźwięki, które w niesamowity sposób potrafią uspokoić każdego. Nie bez przyczyny najlepiej wypoczywa się na plaży. Również małe dzieci uwielbiają takie warunki - bardzo dobrze i długo wtedy śpią, ku uciesze rodziców. Jednak kiedy nie ma możliwości, by szybko przenieść się nad morze - trzeba poradzić sobie za pomocą alternatywy, jaką może być muzyka natury do snu dla dzieci. Nasz szum fal morskich trwa aż 10 godzin, wystarczy na całą noc! 

Muzyka natury

Dźwięki morza i plaży przeniosą każde dziecko w bezpieczny stan relaksu i odpoczynku. Naturalne dźwięki przyrody mają bardzo pozytywny wpływ na sen dziecka, pozwalają mu spać spokojnie i nie wybudzać się w nocy. Szum fal jest bardzo kojącym dźwiękiem, pomagającym opanować trudne emocje przed snem. Białe szumy mają właściwości wyciszające, a wyciszenie jest ważnym aspektem zdrowego schematu zasypiania dziecka. Muzyka natury do snu, jaką jest szum fal morskich, ma bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie maluszka. Po nocy z szumami dziecko budzi się wypoczęte i uśmiechnięte. Dzięki białym szumom dziecko nie tylko zasypia spokojnie, ale także nie budzi się w nocy. Szum morza podczas snu dziecka to wspaniała pomoc dla rodziców!

Sprawdźcie także nasz prawdziwy hit - szum wody płynącej z babusa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl