Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum fontanny z bambusa do snu, Usypiający dźwięk wody płynącej z bambusa 1 godzina + wideo
902.jpg

Usypiający dźwięk wody

Usypiający dźwięk płynącej wody z bambusa to biały szum - czyli dźwięk przypominający dziecku warunki życia w brzuchu mamy. Przy tych odgłosach dzieci czują się najbezpieczniej i mogą spać spokojnie, nie przebudzając się. Białe szumy wyciszają dzieci, zagłuszając dźwięki otoczenia. Dzięki szumom maluchom nie przeszkadzają odgłosy otoczenia, które mogłyby je rozdrażnić. Biały szum wody płynącej z bambusa to także znakomity lek na ból. Jeśli niemowlak cierpi na kolki - biały szum pomoże mu zapomnieć o niekomfortowym samopoczuciu.

Szum fontanny z bambusa
do snu

Przedstawiamy Wam nasz najskuteczniejszy sposób na dobry i zdrowy sen maluszka. Szum fontanny z bambusa do snu usypia dzieci, bo monotonny i spokojny dźwięk wody sprawia, że dziecko się uspokaja, jego oddech się wyrównuje, bicie serca zwalnia. Dzięki temu maluch wchodzi w stan odpoczynku, który utrzymuje się w jego organizmie przez całą noc. Do dźwięku dodaliśmy wideo z uspokajającym widokiem wody, która łagodnie płynie w pięknym miejscu. Lulanko uśpiło już miliony dzieci na całym świecie! Włącz dziecku szum wody z bambusa i ciesz się szybko i spokojnie zasypiającym dzieckiem oraz wolnym wieczorem :)

 

Posłuchaj też szumu padającego deszczu w lesie, który usypia maluszki :)

Zobacz również wideo: „Biały szum wody i bambusa 𝟭𝟮 𝗚𝗢𝗗𝗭𝗜𝗡 𝗖𝗭𝗔𝗥𝗡𝗬 𝗘𝗞𝗥𝗔𝗡 - Uśpij dziecko bez płaczu - Genialny TRICK!". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl