Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

SZUM ODKURZACZA (dźwięk, odgłos)
156.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum odkurzacz. Tak, odgłos odkurzacza to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Dźwięk odkurzacz pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

Sprawdź też szum suszarki do włosów!

Dźwięk, biały szum odkurzacza (odgłos) do usypiania dla niemowląt

Jest coś magicznego w szumie odkurzacza. Kojarzy się on dzieciom z bezpieczeństwem i spokojem. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami. Puśćcie ten film płaczącemu maluszkowi i zobaczcie, jak bardzo mu się spodoba. Ten dźwięk zagłusza wszystkie inne, obce dźwięki których dziecko się boi i przypomina dźwięki jakie maleństwo słyszało będąc w łonie matki. Dzidziuś zaśnie w parę sekund gdy tylko puścisz mu ten filmik z szumem odkurzacza, a Wy będziecie mogli spać spokojnie.

Poniżej przedstawiamy filmiki 1 oraz 9-10 godzinne. Różne nagrania szumu odkurzacza. Zapraszamy do słuchania - i .. zasypiania :)

Polecamy również do zakupu mp3 z dźwiękiem odkurzacza w naszym sklepie!

HIT - 10 GODZIN

HIT - 1 GODZINA

10 GODZIN

1 GODZINA

10 GODZIN

1 GODZINA

10 GODZIN

10 GODZIN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl