Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum płynącej rzeki w lesie - Usypiające dźwięki natury - szum wody - odgłosy lasu - relaks i sen
818.jpg

Twój maluszek zasypia tylko przy wyciszających szumach natury? Uwielbia dźwięk płynącej wody i szum lasu? W takim razie nasz szum płynącej wody w lesie będzie dla niego idealny. Przy tym kojącym dźwięku Twój maluszek szybko się wyciszy i uspokoi. Usypiające dźwięki natury uwielbiane są przez dzieci na całym świecie. Doskonale uspokajają rozdrażnione i płaczące dziecko. Przy spokojnym szumie wody maluszek bardzo szybko się uspokoi i zrelaksuje. Dodatkowo jest to bardzo antystresowy dźwięk dla najmłodszych. 

Szum płynącej rzeki w lesie - Usypiające dźwięki natury - szum wody - odgłosy lasu - relaks i sen to utwór, przy którym każdy maluszek zaśnie w mgnieniu oka. Przy tych dźwiękach dzieci czują się bardzo bezpiecznie, dlatego tak szybko przy nich zasypiają. Sen dziecka przy tym szumie jest wyjątkowo spokojny i nieprzerwany. To wspaniały szum do codziennego rytuału usypiania dzieci, rewelacyjna pomoc dla rodziców i najlepsza niania dla Twojego dziecka. Szum ten idealnie sprawdza się podczas ząbkowania i kolki. 

Przetestuj także nasz usypiający szum wody z prysznica :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl