Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

SZUM SUSZARKI NA KOLKĘ - CZARNY EKRAN
656.jpg

Usypiający dźwięk suszarki 

Szum suszarki to najlepsza metoda na sen dla dziecka. Maluchy bardzo szybko zasypiają oraz uspokajają się przy białym szumie. Biały szum to nie tylko pomoc dla dzieci, ale także dla rodziców. Mnóstwo, szczególnie początkujących rodziców nie wie co zrobić, gdy ich dziecko nie chce spać i ciągle płacze. Bardzo często rodzice myślą, że dziecko potrzebuje do snu ciszy. Nie jest to prawdą, ponieważ maluszek jest przyzwyczajony do dźwięków - w szczególności do szumów. Dlaczego? Ponieważ są to dźwięki, które słyszały w brzuchy mamy, czyli w swoim środowisku prenatalne. Dlatego dziecko słysząc znane mu już dźwięki, czuje się bezpiecznie i usypia. 

Biały szum - sposób na kolkę 

Biały szum to nie tylko metoda na sen, ale także pomoc na ukojenie bólu kolkowego u niemowlęcia. Kolka jest niezwykle męcząca i trudno sobie z nią poradzić. Jeżeli szukasz pomysłu na ukojenie bólu u malucha, włącz dziecku biały szum. Szum pomoże maluszkowi szybko się uspokoić i zasnąć :)

Szum suszarki czarny ekran

Stworzyliśmy nowy film z szumem suszarki do włosów. Dodaliśmy czarny ekran, dzięki czemu światło pochodzące z telefonu nie obudzi w nocy maluszka :)!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl