Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wodospadu usypiający dla dziecka do snu, biały szum wody z wodospadu dla niemowlaka
928.jpg

Szum wodospadu usypiający dzieci

Dzieciom, które nie mogą zasnąć, najczęściej przeszkadzają dźwięki otoczenia. Żeby pomóc dziecku, możesz włączyć biały szum, zagłusząjący niechciane odgłosy. Monotonny i jednostajny dźwięk szumiącej wody z wodospadu pomaga dzieciom spać, bo w bardzo szybkim tempie wycisza malutki organizm i uspokaja nerwy niemowlaka. Biały szum jest także świetnym sposobem na to, by uśmierzyć ból maluszka. Szumy pozwalają zapomnieć dziecku o bólu spowodowanym kolkami czy ząbkowaniem. 

Biały szum wody z wodospadu dla niemowlaka 

Szum wodospadu usypiający dla dziecka do snu to również dźwięk, który uspokaja płaczące dzieci. Emocje nie będą już przeszkadzać maluchowi. Kiedy niemowlak jest niespokojny i nerwowy, szum wodospadu ukoi go i pozwoli zapomnieć o trudnych emocjach. To także świetny sposób na nauczenie dziecka samodzielnego zasypiania. Biały szum szybko pozwoli maluchowi zamknąć oczy i wejść w fazę głębokiego snu, dzięki czemu nie będzie się on wybudzał w nocy z płaczem. Następnego dnia obudzi się wypoczęty, szczęśliwy i pełen energii. Wypróbujcie razem z Twoim bobasem szum wodospadu do snu, a na pewno oboje będziecie zadowoleni! :)

Wersja 12-godzinna:

 

Wypróbuj także usypiający dźwięk odkurzacza oraz odwiedź nas na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl