Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wody płynącej z bambusa - dzieci zasypiają w 3 minuty!
878.jpg

Sposób na szybki sen dziecka

Dzięki białym szumom, czyli dźwiękom, które przypominają dzieciom warunki, jakie towarzyszyły im w łonie matki, maluszki bardzo szybko się uspokajają. Czują się niezwykle bezpiecznie, kiedy słyszą naturalne, łagodne i powtarzające się odgłosy. Takimi właśnie są szumy wody płynącej z  bambusa. Dzieci nie tylko bardzo szybko uspokajają się i wyciszają przy szumach, ale także przesypiają całą noc bez przebudzeń, a rano są wypoczęte i szczęśliwe. Dzięki szumowi płynącej wodyz bambusa dzieci zasypiają w 3 minuty!

Pomoc dla rodziców

Zmęczenie usypianiem marudnego i niechętnego do spania dziecka dopada każdego młodego rodzica. Szczególnie dotkliwie dzieje się to, kiedy maluch ząbkuje lub cierpi na kolki. Wtedy każda pomoc w uśpieniu dziecka jest na wagę złota. Przedstawiamy więc nasz najlepszy sposób na pomoc rodzicom w trudnych chwilach. Szum płynącej wody z bambusa uśpił już wiele dzieci. Jego działanie jest bardzo skuteczne i rodzice często nam o tym piszą. Zastanawiasz się jak uśpić dziecko w 3 minuty? Włącz mu nasz szum wody płynącej z bambusa i ciesz się wolnym wieczorem :)

 

Możesz znaleźć u nas także najbardziej znany biały szum do usypiania dzieci - szum suszarki. Polecamy wypróbować!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl