Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szumiący Miś - Pan Szumowski - Usypiający Biały Szum
660.jpg

Szumiący Miś - Pan Szumowski - Usypiający Biały Szum  

Nasz Pan Szumowski to uroczy miś z urządzeniem szumiącym zamontowanym w brzuszku. To prawdziwy przyjaciel zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dlaczego? Ponieważ potrafi uśpić malucha nawet w niecałą minutę! Dzięki misiowi, rodzice mają czas na odpoczynek i czas dla siebie, podczas gdy ich dziecko śpi smacznie obok naszego słodkiego misia.

Samodzielny Sen Dziecka

Z Panem Szumowskim Twoje dziecko nauczy się samodzielnie i szybko zasypiać. A sen maluszka będzie spokojny i nieprzerwany :) Dziecko prześpi z naszym misiem caaałą noc!

Jak Działa Biały Szum?

Zastanawiasz się dlaczego dzieci zasypiają przy białym szumie? Ponieważ są to dźwięki, które słyszały jeszcze w brzuszku mamy. Dzięki temu maluszki słysząc biały szum czują się spokojne i bezpieczne.

Biały szum usypia i uspokaja płaczące dziecko :)

Dodatkowo Biały szum z misia zagłuszy wszelkie obce dźwięki z otoczenia, które mogłyby wybudzić dziecko ze snu. Pan Szumowski służy nie tylko do usypiania dzieci, ale także potrafi uspokoić płaczące dziecko. Maluszek po usłyszeniu białego szumu bardzo szybko przestaje płakać. Dodatkowo, Pan Szumowski to bardzo uroczy miś, do którego maluszki uwielbiają się przytulać. Jest bardzo milutki i przyjemny w dotyku, dlatego świetnie sprawdza się jako maskotka dla najmłodszych. Nasz szumiś pomoże zasnąć każdemu maluchowi! Przekonaj się sam jaki jest skuteczny. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl