Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Usypiająca muzyka natury w Tatrach - Szum wiatru w górach do snu, delikatny śpiew ptaków w lesie
894.jpg

Szum wiatru w górach do snu i delikatny śpiew ptaków w lesie

Nasza nowa propozycja do snu dla dzieci to piękny szum wiatru i delikatny śpiew ptaków w lesie. Muzyka natury to niesamowicie uspokajające i kojące dźwięki, które bardzo dobrze działają na organizm człowieka. Ludzie są częścią natury, dlatego dźwięki przyrody tak dobrze współgrają z ludzkim organizmem. Potrafią sprawić, że rytm bicia serca się wyrównuje, krew zaczyna wolniej krążyć, ciśnienie krwi się stabilizuje. Dzięki temu człowiek jest w stanie wejść w głęboką fazę odpoczynku i relaksu. W rezultacie bardzo łatwo jest zapaść w wartościowy i efektywny sen. Górski szum wiatru i piękny śpiew ptaków to muzyka natury, która ma niesamowite właściwości. Twoje dziecko zaśnie przy niej bardzo szybko, nie będzie płakać i prześpi całą noc bez przebudzeń. Lulanko to ekspert usypiania dzieci, zaufaj nam :)

 

Usypiająca muzyka natury w Tatrach

Rodzice wiedzą najlepiej, jak odpowiednie warunki do snu wpływają na to, by sen dziecka był dobry, długi i błogi. Takie właśnie - odpowiednie warunki - zapewniamy, dzięki muzyce i szumom, które usypiają dzieci. Szum wiatru i delikatny śpiew ptaków w lesie to rewelacyjny sposób na samodzielny sen dziecka, a tym samym spokojny wieczór i noc dla rodzica. W górach jest niesamowite powietrze, które bardzo dobrze wpływa na samopoczucie i dobry sen. Bliskość natury sprawia, że czujemy się niezwykle. Jednak kiedy nie mamy możliwości wyjechać, możemy pomóc sobie alternatywnymi sposobami. Dlatego przygotowaliśmy usypiającą muzykę natury i dołączyliśmy do niej filmy ze wspaniałymi widokami gór. Natura ma zbawienny wpływ na sen, nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Szum wiatru w górach do snu i delikatny śpiew ptaków w lesie sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i szczęśliwy, błogo zaśnie przy nim także Twoje dziecko. Włącz szum wiatru w Tatrach i zapomnij o problemach ze snem :) 

Posłuchaj także szumu fal morza, które niesamowicie szybko usypiają dzieci. Odwiedź nas też na naszym kanale na YouTube! :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl