Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Usypiające Mruczenie Kota - Włącz Dziecku Do Snu i Zobacz Jak Zasypia Po Kilku Minutach
830.jpg

Usypiające mruczenie kota

Każdy kto kiedykolwiek zasypiał z kotem wie, jak uspakajająco na cały organizm działa mruczenie futrzaka. :) Ten dźwięk wyjątkowo dobrze wpływa na dzieci. Jeśli nie masz kota - nic nie szkodzi - możesz skorzystać z naszego filmu

Jak to działa?

Kojące mruczenie wywołuje pozytywne bodźce, charakterystyczna wibracja sprawia, że dźwięki odczuwane są niemal całym ciałem. Jednostajny, niski dźwięk pomaga w zredukowaniu napięcia w mięśniach dziecka i doskonale go rozluźnia. Ten rodzaj białego szumu ma również bardzo dobry wpływ na mózg dziecka - zamyka w nim obszary odpowiadające za stres, relaksuje i pomaga pozbyć się zmartwień. Dodatkowo mruczenie kota to dźwięk naturalny - w przeciwieństwie do sztucznie wywołanych szumów urządzeń elektronicznych. Przy nim Twoje dziecko nie tylko uspokoi się i zaśnie, ale również prześpi całą noc bez wybudzania się. 

Nie tylko usypianie :)

Mruczenie ma także właściwości lecznicze! Bardzo dobrze sprawdza się w okresie ząbkowania czy kolek maluchów. Powtarzające się pomruki pozwalają zapomnieć dziecku o bólu i z łatwością zapaść w odprężający sen. 

Zachęcamy do wypróbowania tej metody! To szansa na poprawę jakości snu dziecka, a także na wolny wieczór dla rodzica. Przy usypiającym mruczeniu kota maluch zaśnie w kilka minut! 

Polecamy także usypiający szum leśnej rzeki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl