Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Usypiający dźwięk padającego deszczu i śpiew ptaków w polskim lesie dla dzieci do snu
898.jpg

Zdrowy sen dziecka

Dziecko do prawidłowego snu potrzebuje odpowiednich warunków. Spokojny sen dzicka jest bardzo ważny w jego rozwoju. Często jednak maluch ma problem z zaśnięciem, jest pobudzony lub niespokojny, co uniemożliwia mu zapadnięcie w sen. Muzyka natury, którą przygotowalismy, to idealny sposób na uspokojenie dziecka i złagodzenie emocji, które nie pozwalają mu zasnąć. Dźwięki padającego deszczu i śpiew ptaków to jednostajne odgłosy, które wprowadzą malucha w błogi sen. Muzyka natury zagłuszy także dźwięki otoczenia, przez które dziecko nie jest w stanie się uspokoić i ciągle się przebudza. Szum lasu pozwoli maluszkowi na przespanie całej nocy bez przebudzeń. 

Dźwięki lasu

Relaksujące odgłosy natury mają właściwości uspokajające, usypiające, ale także uśmieżające ból. Szum lasu, dźwięk padającego deszczu i łagodny śpiew ptaków odprężą i wyciszą każde dziecko, ale także pomogą mu pozbyć się bólu, spowodowanego kolką czy ząbkowaniem. Dźwięki natury to także doskonałe tło do zabawy dla większych dzieci, pomagają się im skupić i wprowadzają w pozytywny nastrój. Niemowlaki uwielbiają zasypiać przy białych szumach, bo przypomina im się czas spędzony w bezpiecznym brzuszku mamy! 

 

Polecamy nasz kanał na YouTubie, na którym znajdziecie najlepsze szumy i piosenki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl