Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Włącz film a dziecko przestanie płakać i zaśnie - Uspokajający szum morza dla niemowlaka do snu
944.jpg

Uspokajający szum morza dla niemowlaka

Jeśli Twoje dziecko wciąż płacze i nie chce spać, włącz nasz film i pomóż maluchowi uspokoić się i zasnąć. Biały szum morza to bardzo uspokajający dźwięk, który usypia dzieci już w kilka minut. Niemowlak już po chwili słuchania poczuje się bezpiecznie i łagodnie zaśnie. Włącz film, a dziecko przestanie płakać i zaśnie słodkim snem. Muzyka natury do snu, jaką jest szum fal morskich, ma bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie maluszka. 

Biały szum dla dzieci

Biały szum ma niezwykłe właściwości, przypomina dzieciom odgłosy jakie słyszały w brzuchu mamy. Dlatego po narodzinach dzieci nie czują się dobrze w ciszy, ponieważ są przyzwyczajone do dość głośnych szumów. Po nocy z szumami dziecko budzi się wypoczęte i uśmiechnięte. Dzięki białym szumom dziecko nie tylko zasypia spokojnie, ale także nie budzi się w nocy. Szum morza podczas snu dziecka to wspaniała pomoc dla rodziców!

 

Wypróbuj również usypiający szum wodospadu oraz odwiedź nas na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl