Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

,,LULANKO DZIECIOM''
262.jpg

FUNDACJA LULANKO DZIECIOM

Fundacja Lulanko Dzieciom powstała z myślą o dobru dzieci oraz rodziców. Misją naszej fundacji jest wszechstronna pomoc dzieciom, rodzicom oraz osobom zaangażowanym w opiekę oraz wychowanie dzieci. Edukujemy i inspirujemy na temat wychowania oraz uświadamiamy o istocie, a także o wpływie wychowania na dorosłe życie maluchów. Naszym celem jest również ochrona zdrowia dzieci oraz ich wszechstronny rozwój. Rozpowszechniamy istotę poszanowania godności dziecka i traktowania z należytym szacunkiem.

Promujemy dojrzałe przywództwo dorosłych oraz odpowiedzialność za relacje z dziećmi i młodzieżą. Celem fundacji jest edukacja nie tylko rodziców, ale także dorosłych pracujących w przedszkolach, szkołach oraz wszelkiego rodzaju ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych. Wspieramy rodziców w budowaniu satysfakcjonujących relacji z dziećmi poprzez zapewnienie im odpowiednich informacji i pokazanie zasad zdrowego wychowania.

Dotychczasowe realizacje fundacji:

tworzenie:

- edukacyjnych postów

- edukacyjnych materiałów wideo

- piosenek dla dzieci przekazujących odpowiednie wartości

oraz

- promowanie odpowiednich metod usypiania dzieci

- prowadzenie edukacji w sieci poprzez pisanie artykułów na temat dobrego wychowania

- wydawanie i promowanie publikacji zgodnych z celami Fundacji

- prowadzenie portali internetowych w celu zwiększenia zasięgu

Zysk ze sprzedaży wspiera tworzenie:

- filmów edukacyjnych

- edukacyjnych wpisów na blogu

- nowych produkcji muzycznych, która pomaga w usypianiu dzieci

- nowych produktów pomagających w dobrym wychowaniu dzieci, t.j. płyty z muzyką dla dzieci, książka,

- piosenek dla dzieci przekazujących pozytywne wartości

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl