Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dziecko Nie Chce Się Uczyć? Muzyka Klasyczna Dla Dzieci Do Nauki, Muzyka Do Koncentracji
872.jpg

Problemy z nauką 

Dzieci zwykle mają dużo większy problem z koncentracją niż dorośli, jest to całkowicie normalne. Występują jednak takie symptomy, które wskazują na to, że dziecko ma dużo słabszą koncentrację niż rówieśnicy. Jeśli ciężko mu się skupić, jest wciąż rozpraszane, to naturalnie ma też trudności w nauce. Jest wtedy zniechęcone i nie chce się uczyć. Duży wpływ na niechęć dziecka do nauki ma także wszechobecność ekranów, nauka zdalna i brak aktywności na świeżym powietrzu. Jak poprawić koncentrację u dziecka? Co zrobić by dziecko chętniej się uczyło?

Muzyka poprawiająca koncentrację

Rozwiązaniem jest muzyka klasyczna do nauki, której pozytywne działanie na umysł zostało potwierdzone licznymi badaniami. Przygotowana przez nas muzyka klasyczna do nauki ułatwia koncentrację dziecka oraz sprawia, że dziecko chętniej spędzi określony czas na zdobywaniu wiedzy. Muzyka klasyczna wzmaga czujność, przez co dziecko, słuchając jej, łatwiej skupia się na konkretnym działaniu. Spokojne, ale nie monotonne, dźwięki pianina uspokoją młodego człowieka i pomogą mu z powodzeniem zapamiętywać informacje i chłonąć wiedzę. Muzyka Klasyczna Dla Dzieci Do Nauki to antidotum na zaburzenia koncentracji. 

Polecamy nasz artykuł o tym, jak poprawić koncentrację u dziecka. Dowiecie się z niego, między innymi, jakie są przyczyny zaburzeń oraz co zrobić, by dziecko łatwiej się skupiało.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl