Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Piękna kołysanka dla dziecka - Usypiająca muzyka dla dzieci - Jak uśpić dziecko?
820.jpg

Szukasz magicznej kołysanki, która utuli Twoje maleństwo do snu? Doskonale trafiłeś. Nasza usypiająca muzyka dla dzieci spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Delikatna melodia wspaniale ukoi każdego maluszka i doskonale wyciszy go przed snem, dzięki czemu dziecko zaśnie szybko i bez jakichkolwiek problemów.  To rewelacyjna pomoc dla rodziców w usypianiu dzieci. Łagodna muzyka dodatkowo wspaniale uspokaja płaczące dziecko i pomaga mu się szybko uspokoić. To najlepszy sposób na szybki sen dziecka. 

Piękna kołysanka dla dziecka - Usypiająca muzyka dla dzieci - Jak uśpić dziecko? To rewelacyjna muzyka głębokiego snu dla dzieci. Przy spokojnej kołysance zasypianie jest dla dziecka dużo łatwiejsze. Sen maluszka jest wówczas bardzo spokojny, nieprzerwany, zdrowy i wyjątkowo długi. Kołysanki maja bardzo pozytywny wpływ na dziecko. Rozwijają jego słuch, a także mózg i wyobraźnię. Dzieci wychowane z kołysankami są dużo bardziej artystyczne i nie mają problemów z nawiązywaniem nowych znajomości. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl