Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Czas na popołudniową DRZEMKĘ z naszą muzyką klasyczną dla dzieci
634.jpg

Drzemka jest niezwykle ważnym elementem w życiu każdego maluszka. To właśnie podczas snu dziecko się rozwija i odpoczywa. Muzyka klasyczna wspaniale oddziałuje na dzieci podczas zabawy, usypiania i snu. Utwory z muzyką klasyczną wpływają na teraźniejszość maluszka i odpowiadają za jego charakter w przyszłość. Badania dowodzą, że dzieci, które słuchały muzyki klasycznej i kołysanek są później bardziej otwarte na świat oraz wykazują się dużo większą wrażliwością. Muzyka klasyczna doskonale rozwija słuch maluszka już od najmłodszych lat. Muzyka ma także ogromny wpływ na prawidłowy rozwój mózgu dziecka. 

Rodzice niejednokrotnie nie zdają sobie sprawy jak istotną rolę w życiu dziecka odgrywa muzyka. Dziecko poznaje nowe dźwięki, rozwija się jego wyobraźnia, a także jest bardziej energiczne. Muzyka klasyczna to wspaniały utwór do snu dla dziecka. Utwory takie sprawiają, że maluszek zasypia w niewiarygodnie szybkim czasie. Sen dziecka z takimi utworami jest zdrowy, głęboki i nieprzerwany. Maluszek po takiej drzemce budzi się w dobrym humorze i pełen energii. Więcej utworów znajdziecie na naszym kanale LULANKO :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl