Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dźwięki łąki do snu - Dźwięki natury do spania dla niemowląt, śpiew ptaków do snu dziecka - WIDEO 4K
974.jpg

Dźwięki łąki do snu

Odgłosy łąki, śpiew ptaków i szum wiatru to jeden z najbardziej skutecznych dźwięków do snu dla maluszków. Dzieci słuchając dźwięków natury bardzo szybko uspokajają się i zasypiają nawet w ciągu kilku minut. Usypiające dźwięki natury do spania dla niemowląt to połączenie śpiewu ptaków, odgłosów owadów, szumu wiatru na łące i innych kojących dźwięków. Dodatkowo do dźwięków dołączyliśmy film w jakości 4K, który może zainteresowac rodziców, towarzyszącym dziecku w zasypianiu.

Dźwięki natury do spania dla niemowląt 

Odgłosy natury potrafią ukoić nerwy i uspokoić nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Dźwięki te działają szczególnie na niemowlaki, które nie lubią całkowitej ciszy - pamiętają bezpieczne warunki, które miały w brzuchu mamy, a więc szum i delikatne dźwięki. Dlatego spokojne odgłosy natury polecamy dla niespokojnych niemowląt, które mają problemy z zasypianiem i ukojeniem emocji. Dziecko uspokoi się i prześpi całą noc z naszymi pięknymi odgłosami łąki.

Polecamy także naszą najnowszą kołysankę dla niemowląt. Zapraszamy również na kanał youtube.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl